AK PARTİ İLÇE TEŞKİLATI HASTANEMİZİ ZİYARET ETTİ
13 Kasım 2020

AK PARTİ DARENDE İLÇE TEŞKİLATI HASTANEMİZİ ZİYARET ETTİ
Darende Ak Parti İlçe başkanı Veysel KARAMAN, başkan yardımcısı Nihat SOYLU, Gençlik Kolları başkanı Mehmet YİĞİT, Kadın Kolları başkanı Hülya ERDOĞAN, Gençlik kolları teşkilat başkanı Ömer ULU ve yönetimden Osman BEŞEREN, Hasan AĞACA, Süleyman ATAŞ, Şamil ÇELİK, Saadet İLHAN ve Mehmet ORMANCI hastanemizi ziyaret ettiler.
Ak Parti İlçe teşkilatı ilk olarak hastanemiz başhekimliğini ziyaret etti. Hastanemiz Başhekimliğinde, Hastane Yönetimi ve Sağlık Sendikası Hastanemiz temsilcileri ile bir süre sohbet ettiler.
Sohbette ilk olarak Covid-19 salgına değinildi. Özverili çalışmalarından dolayı tüm sağlık çalışanlarımıza teşekkürlerini ileten ilçe teşkilatı daha sonra Hastanemizin işleyişi ve hayır severler vesilesiyle temin edilebilecek ihtiyaçları gibi konular üzerine hastane yönetiminden bilgi aldılar.
Hastanemizin Acil Servisinde ki hastalara geçmiş olsun ziyaretinde bulunan Ak Parti İlçe Teşkilatı daha sonra hastanemiz çalışanları ile hastane yönetimine kolaylıklar dileyerek hastanemizden ayrıldı.